Bursa Karacabey Evde Masaj Mutlu Son Nahi̇de

Bursa karacabey evde masaj mutlu son Çampisaj masaj yöntemi; 5000 yıldır Hindistan’da uygulanan yaşam bilimi olan Ayurveda’nın içerisinde doğmuştur. Ayurveda felsefesine göre sağlıklı bir vücut için uygulamaların iki önemli rolü bulunmaktadır. Hücre ve dokuların beslenmesi, vücudun toksinlerden arınmasıdır. Çampisaj yöntemi, üst beden, sırt, boyun, omuz, saç derisi, saçlar ve yüze aromatik öz yağlarla uygulanan, özel yöntemlerle kasları rahatlatarak kan dolaşımını hızlandıran bir tekniktir. Bursa evde masaj mutlu son

Hamile ve bebek masaj yöntemi; hamilelik öncesi, hamilelik sırasında ve hamilelik sonrası uygulanmaktadır. Bursa karacabey evde masaj mutlu son . Hamilelik sırasında en fazla rastlanan sorunlar, kilo artması sebebi ile ayaklarda ve ellerde çok fazla şişme ve ağrılar meydana gelir. Aynı zamanda bebeğin karın bölgesinde taşınması ile meydana gelen sırt ve bacak ağrıları oluşur. Hamilelik sırasında uygulanan yöntemler sayesinde bu ağrılardan kurtulabilirsiniz ve vücuttaki şişlikleri kolayca atabilirsiniz.

Anti stres masaj yöntemi sayesinde kaslar ve sinir sistemi oldukça rahatlamaktadır. Baş, boyun, arka bacaklar ve sırt bölgesine yavaş ve ritmik hareketler ile yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde vücuttaki gerginlik atılır ve bir rahatlama olur.