Bursa Karacabey Masöz Bayan Mayis

Bursa karacabey masöz bayan Uygulama tekniklerinin birçoğu Uzakdoğu ülkelerine aittir ve o ülkelerde kullanılmaya başlamış ve dünyaya yayılmıştır. Bunlardan biriside, sıcak taş masaj tekniği olarak karşımıza çıkar. Uygulama merkezlerinde ve özellikle turistik otellerin ilgili bölümlerinde yapılan bu teknik için volkanik bazalt taşları kullanılmaktadır. Bu taşlar ısıtıldığında, sıcaklığı uzun süre muhafaza edebilmektedir. Bursa masöz bayan Sıcak su yardımıyla ısıtılan taşlar, bir havlu ile kurulandıktan sonra, kol veya dizlerin iç bölümüne konularak vücudun dayanabilme derecesi ölçülür. Bursa karacabey masöz bayan .

İstenilen ısı seviyesine gelen taşlar, çeşitli ağrıların giderilebilmesi için, çıplak vücut üzerinde, omurilik sağ veya sol tarafına tek sıra halinde dizilmektedir. Taşların sıcaklıkları deri altı dokulara ulaşarak, kan dolaşımının hızlanması sağlanmaktadır. Sıcak taş masaj uygulamasında hafif ovma hareketleri yardımı ile taşların yerleri kaldırılmadan, kaydırarak değiştirilebilir. İsteyen müşterilere, ince bir örtü örtülmek suretiyle taşlar örtü üzerine konularak ta yapılabilmektedir.

Sıcak taş masaj uygulaması, taşların sıcaklıklarının vereceği etki ile kasların yumuşamasını, kişinin kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. İsteyen kişiler uygun taşları temin ederek evde kendisi de yapabilmektedir.