Bursa Osmangazi Masöz Bayan Melda

Bursa osmangazi masöz bayan , bölgesel olarak veya tüm vücuda özel tekniklerle uygulanan, yorgun kaslar ve organları rahatlatma ritüeline denir. Bu ritüel yüzyıllardan beri insanların hayatındadır ve onları iyileştirmek için kullanılmıştır. İnsan sağlığı için sayısız faydası bulunur. yapılırken sıvazlama, ovma, yoğurma, esnetme, çekme ve gerdirme gibi hareketlerdir. Bursa masöz bayan

Bunların yanı sıra farklı aletler veya taşlar ile de uygulanabilir. Bursa osmangazi masöz bayan . için en önemli unsurlardan biri de bitkisel yağlardır. Bu yağlar vücuda çeşitli vitamin ve mineraller sağlarken kokusu ile de kişiyi rahatlatır. Bu terapi uygulamalarını yapan kişi kadın ise masöz, erkek ise masör denir. Depresyon, stres, kaygı ve uykusuzluk gibi ruhsal ve zihinsel rahatsızlıkları da önleme gibi faydaları vardır. Çocuk, genç, yaşlı gibi her yaştan insanın ihtiyacı olan ve düzenli olarak yaptırılması önemli olan bir uygulamadır.

Bu terapinin şifalı gücü günümüzde daha çok anlaşılmaya ve tercih edilmeye başlanmıştır. Bu tür tarz terapiler şuanda sorunu olmayan kişiler tarafından da tercih edilmelidir. İleriye sağlık problemleri ve hastalıklara karşı iyi bir tedbir niteliğindedir.