Bursa Yenişehir Masöz Bayan Melek

Bursa yenişehir masöz bayan Ruhsal ve fiziksel anlamda hissettiğiniz yorgunluk ve yılgınlıklar esiri olmak zorunda olduğunuz durumlar değil. Zaman zaman ağrıyan sırtlar ve tutulan boyunlar la beraber kaslarımızda gerilmektedir. Bu gibi durumlarda masaj en iyi armağan denilebilir. Bir süreliğine bile olsa dış dünyanın tüm stres ve kargaşasından uzak ta fiziksel, zihinsel, ruhsal rahatlama molasıdır denilebilir. Bursa masöz bayan

konusunda deneyimli ve uzman kişiler tarafından kişinin cilt yapısı da göz önünde bulundurularak besleyici, nem depolayıcı, ödem söktürücü vs özelliklere sahip örneğin buğday, susam, limon, portakal, gül gibi birtakım yağ çeşidi kullanılarak bu teknik yapılmalıdır. Bursa yenişehir masöz bayan . süresinin uygulanması da ortalama 70 dakikadır.

Ve çeşitlerine baktığımızda sıvazlama, ovma, yoğurma, titretme, vurma gibi vücudu rahatlatıcı teknikler uygulanarak yapılan masaj tedavi amaçlı olmayıp kasların rahatlatması, zihinsel ve ruhsal açıdan kişiyi dinlendirir ve stresten arındırarak kişiye keyif kazandırır. Bu tekniğin faydalarına baktığımız zaman bağışıklık sistemini güçlendirir, kan dolaşımını hızlandırır, metabolizmayı hızlandırır, sindirim sistemine yardımcı olur, yağ yakımını hızlandırmakta ve kas gevşemesine yardımcı olmaktadır.