Büyükorhan Mutlu Son Masaj Armağan

Bana dedi ki, "Bana böyle sinirler bak." Ona çıldırmış ve masaj hanımına ve kız kardeşine anlatsa bile çılgın ağlayan gözler ve güle güle ile eve gittim. Çok korktum ve aslında telefonda bir mesaj gönderiyordum.

Büyükorhan mutlu sonlu masaj

Sabah geldim ve endişelendiğim kadarıyla size merhaba demeye geldim. Ben aynı zamanda evliyim, biliyorum ki bu arada. Geceyi 8 gibi açık havaya kaldırmamı söyledi.

Büyükorhan masaj mutlu son

Tabii ki akşama kadar itiraf ediyorum. Büyükorhan mutlu son masaj . Sordum'u neden görüyorsun dedim ve aslında korktum ama tamam dedim. Her zaman zaten açık olduğunu söyledim. Saat 7: 30'da beni aradı ve nerede olduğunu sordu, geleceğimi söyledim ve bize gel dedi. Hiç değilse aşırı derecede korkmuş piç kurusu dedim. Sordum müsait değil, dedi. Ona kalmamasını söyledim, ama bana kayınbirademe gittiğimi ve yalnız olduğumu söyledi. Dün yarı işini yapmak istiyorsan dedi. Hemen koşarken yolda olmasaydı, oyun oynamak için beni getirirdi ve sonra aklımı aramaya geldim diye düşündüm. Bu akşam benim sordum nerdesi kardeşimi aradım. Onunla konuştuğumda, memnun olduğumu söyledim. Sandalyemin ön tarafına oturdu. Onunla konuşurken, dizüstü bilgisayar üzerinde çalışmaya devam ettim.