Büyükorhan Mutlu Son Masaj Zümra

Büyükorhan mutlu son masaj Kullanılabilecek en etkili ve hızlı tedavi yöntemlerinin başında masaj gelir. Fakat yapılmasının çok sakıncalı olduğu, yapıldığı zaman ağrıları daha da artıracağı ve zarar vereceği durumlar vardır. Bu durumların başında kırk kemikler gelmektedir. Kırık olan bir bölgeye bu işlem uygulanmamalıdır. Kemik kaynamaya başlamadan veya başladıktan sonra hareket ettirilmemesi gerekir. Büyükorhan mutlu son masaj . Aksi halde kaynayamaz.

Kaynamaya başlamış kemikler ve alçının çıkmasına çok az zaman kalmış durumlarda masaj yapılabilir. Çünkü uzun süre alçıda kalan bölgede kaslar zayıflamaya başlamıştır. Bu bölgeleri ovarak kasların ısınmasını ve eski gücüne dönmesini sağlamak gerekir. Çünkü bölge yeni alçıdan çıktığı için normal bir şekilde kullanmak, zorlamak imkansızdır.

Yeni yemek yedikten sonra da masaj yapılmaz. Çünkü yemek yedikten sonra vücuttaki tüm organlar bu yemeği sindirmek için çalışır. Bu işlem 1 ya da 2 saat sürer. Bu sırada rahatlamak için işleme başlarsanız sindirim ile uğraşan bu bölgeler rahatlamaya başlayacaktır ve sindirim sorunlarınız ortaya çıkacaktır. Bu nedenle rahatlayamamış hatta yediklerinizden dolayı rahatsız olmuş hissedersiniz. Yapılan işlem işkenceye dönüşür.