Gürsu Mutlu Son Masaj Zülal

Gürsu mutlu son masaj uygulaması herkesin tercih edebileceği, fizyolojik ve anatomik kurallara uyularak yapılan, tıbbi hastalıkların tedavisi için tercih edilebilecek, etkisi büyük ve keyfi de yapılabilen uygulamalardan biridir. Bu uygulamaları yapacak olan kişilere masör ile masöz adı verilmektedir.

Masöz ile masörler eğitim almış, çeşitli deneyimlere sahip, profesyonel şekilde çalışan kişilerdir. Uygulamaları nasıl yapacakları konusunda donanımlı kişilerdir. Vücudun hangi bölümüne hangi tekniğin kullanılacağını çok iyi bilirler. Gürsu mutlu son masaj . Bu nedenle uygulamadan iyi bir geri dönüş alınmak isteniyorsa yapılacak tek şey masaj uygulamasını masör ile masözlere yaptırmaktır.

Bu uygulamada birçok farklı ve faydalı teknik kullanılmaktadır. Tekniklerin farklı olması her açıdan avantajlıdır. Çünkü farklı teknikler vücuda farklı yararları sağlar. Teknikler arasında vurma, yoğurma, okşama, sıvazlama, titretme ve baskılama alternatifleri yer almaktadır. Bu teknikler elin farklı bölgeleri kullanılarak yapılır. Genelde el ile yapılan masaj uygulaması elektrik akımı ve suyun baskı özelliği kullanılarak da yapılabilmektedir. Su hem sakinleştirici özelliğe sahiptir hem de baskılama hareketleri kişiye yardımcı olur. Kişi istediği uygulamayı tercih edebilir, gittiği merkeze yaptırabilir.