Harmancık Mutlu Son Masaj Zühre

Harmancık mutlu son masaj Vücuttaki yumuşak dokuları normalleştirmek amacıyla uygulanan masaj terapisi bu dokuların bilimsel olarak manipüle edilmesidir. Terapi ellerle uygulansa da ön kollar ve dirsekler de terapiye dahil edilebilir. Bu teknikler sayesinde kas, sinir, dolaşım, iskelet, lenf ve diğer vücut sistemleri etkilenir. Terapinin temel amacı da vücudun kendi kendini iyileştirme yeteneğini desteklemektir.

uygulaması genellikle belli bir şiddete kadar basınç ve hareket ile temas şeklinde olmaktadır. Harmancık mutlu son masaj . Uygulama yapacak olan terapistin her bir vücut yapısı için kullanabileceği en uygun basıncı belirleyebilecek duyarlılıkta bilgili olmalıdır. Uygulanan basıncın derecesi oldukça önemlidir. Mesela olması gerekenden çok fazla basınç uygulamak vücudun gerilmesine neden olabilir. Aksi gibi çok az basınç ile uygulanan terapinin de etkisi yeterli olmayacaktır.

Duyarlı ve amacına uygun dokunuşlar aynı zamanda terapistin uygun bölgeyi ve yeterli olabilecek basınç derecesini saptamasına yardımcı olacaktır. Sorunlu bölgede, ağrılı kaslara ve dokulara yapılan masaj uygulaması ile beden üzerinde rahatlama sağlanmaktadır. Ağrı kesici ve sakinleştirici etkisi ile tıbbi tedavilerin de alternatifi olarak uygulanmaktadır.