İznik Evde Masaj Belfü

Hamilelik dönemi yaşayan bayanlarda, hormon dengesinin değişmesinden kaynaklı olarak, iskelet ve dolaşım sisteminde bir takım rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Hamilelik dönemlerinde bayanların en çok şikayetleri sırt ve bel ağrısı, ayak bölgelerinde ödem oluşma ve şişme gibi şikayetler çoğalmaktadır. Tüm insanlar üzerinde sakinleştirici ve tedavi edici özelliği olduğu bilinen masaj türlerinden bazıları hamile bayanlara da uygulanabilmektedir.

İznik mutlu son evde

Gebelik döneminde yapılan tekniklerin, kas ve eklem ağrılarını azalttığı, kan dolaşımını düzen soktuğu ve kan dolaşımının düzenlenmesi ile şişkinlik ve ödem oluşmasının önlendiği, depresyon belirtilerinin azalmasını sağladığı bilinmektedir.

Hamile masaj tekniklerinin uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir.

İznik evde mutlu son

Uzman kişiler tarafından kontrollü ve bilinçli olarak yapıldığında, dopamin ve seratonin mutluluk hormonlarının artış gösterdiği, krotizol ve norepinefrin gibi stresin oluşmasın sağlayan hormonların ise azaldığı görülebilmektedir. uygulamalarından sonra hamilelik yaşayan bayanların daha rahat uyku uyudukları, kaliteli ve sağlıklı bir hamilelik dönemi yaşadıkları, doğumun daha rahat gerçekleştiği ve bebeğin daha sağlıklı olduğu gözlemlenmiştir. Hangi dönemlerde yapılması gerektiği konusunda uzmanlardan bilgi alınmalıdır. İznik evde masaj .