Keles Masaj Emel

Keles masaj Çok sayıda tekniği olan masaj işinde uzman kişilerce yapılmalıdır. Birçok kişinin eli yatkın gibi görünse de teknikleri uygulamak belli bir eğitim gerektiriyor. İnsan vücudunu tanımayan doku ve kas durumundan anlamayan kişilerin yapacağı uygulamalarla birçok sakatlanma ve komplikasyona davetiye çıkarılmaktadır

Elektrikle, taşlarla, su dalgaları ya da elle yapılan uygulamalar gibi birçok masaj seçeneği bulunmaktadır. Seçenekleri ne kadar çok olursa olsun en popüler olanı ve sık tercih edileni elle yapılan uygulamalardır.

Keles mutlu son hamam

Özellikle sıvazlama hareketi ile yapılan uygulamada bütün vücut yüzeyine hafif bası uygulanması ile müthiş bir gevşeme sağlanmaktadır.

Kas ve kemik ağrılarında yoğurma uygulaması ile kasılan kaslarda hafif hafif ısınma sağlanır. Kan dolaşımının da hızlanması ile kas dokunun sıvı eksiği giderilmiş olur. Sonuçta kas esner ve gevşeyip rahatlama sağlar.

Keles hamam sauna

Böylece ağrı kesilmiş olur. Uygulanan masaj amacına uygun ve düzenli aralıklarla alınması gerekmektedir. Keles masaj . Deri üzerinde elle dairesel basılar, parmak yürütme, dairesel hareketler ve titretme gibi uygulamalar ile fizyolojik bir rahatlama sağlanmaktadır.