Harmancık Evde Masaj Belemi̇r

Gün içerisinde yaşadığımız olumsuzluklar ve yorgunluklar sonunda en fazla, baş ağrısı, sırt ve boyun ağrıları oluşmaya başlar. Günlük olarak bu sıkıntılardan kurtulmak için yapmamız gereken uygulama, baş, boyun, omuz, ense, sırt, kol ve bacak gibi tüm bölgelere masaj tekniklerini uygulamaktır. Uygulamalar isimlendirildiği bölgelere uygulanmaktadır.

Harmancık mutlu son evde

Baş ve boyun bölgesine yapılan uygulamada, baş ağrısı, gerginlik, uykusuzluk, sırt ve boyun bölgelerine tutulmalar giderilmeye çalışılmaktadır. Aynı zamanda saç ve saç derisinin uyarılarak hücrelerin canlanmasını sağlayan, daha güçlü saçların oluşmasına neden olan uygulamalar baş, boyun ve omuz masaj tekniği olarak adlandırılmaktadır.

Harmancık evde mutlu son

Sırt bölgesine yapılan uygulama, sırt kaslarının gevşemişini sağlayarak, gerginliğin ve tutulmaların giderilmesini amaçlamaktadır.

İş hayatında ağır yük taşıma, yanlış oturma pozisyonunda bulunma, sürekli ayakta kalma gibi durumlar kasların düğümlenmesine ve gerilmesine neden olmaktadır. Sırt masaj tekniği ile kaslar gevşetilir, oluşmuş olan ağrılar hafifletilir. Harmancık evde masaj . Vücudumuza yayılan tüm sinirler omurga çevresinden geçtiği için, sırt bölgesine yapılan müdahalelerde tüm sinir sistemi uyarılmış olur. Uygulama yavaş ve ritmik hareketler ile yapılır.