Orhangazi Mutlu Son Güneş

Orhangazi mutlu son Farklı çeşitlerde masaj yapılabilmektedir. Genel olarak tedavi ve rahatlamak için yapılsa da günümüzde birçok kadın selülit gidermek için yaptırmaktadır.

Orhangazi mutlu son masaj

İşlem kasları doğrudan çalıştırdığı için selülit giderilmesinde oldukça etkilidir. Selülite neden olan şeylerin başında da dolaşım bozukluğu gelmektedir. İşlem uygulandığında da dolaşım düzene girer ve birkaç seansta selülitlerde gözle görülür bir azalma olur.

Orhangazi masaj salonları

Sıcak taş tekniği yeni bir teknik olmasına karşın etkili olduğu için hızlıca yayılan bir masaj tekniğidir. Bu teknikte volkanik taşlar ısıtılarak özellikle sırtta çeşitli bölgelere konur. Orhangazi mutlu son . Taşlardaki ısı vücuda geçerek rahatlamanızı sağlamaktadır. Bazı salonlarda bu tekniği dondurulmuş, soğuk taşlarla yapmaktadır. Bu şekilde kişi içinde bulunan negatif elektriği atarak daha dinç olur.

Thai ve Bali masaj teknikleri en çok bilinen ve tercih edilenlerdir. Thai’de genellikle germe ve baskı işlemleri yapılmaktadır. Bu işlem diğerlerinden farklı olarak giyinik şekilde yapılır ve sert zemin üzerinde uygulanır. Sizin isteğinize göre değişim göstererek 1 ile 4 saat arasında yapılabilmektedir. Bali de benzer şekillerde noktasal baskılar ile uygulanan bir türdür.